160 000 €
160 €/m²
Property 62893 photo 1
Property 62893 photo 2
Property 62893 photo 3
Property 62893 photo 4
Property 62893 photo 5
Property 62893 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 112 km

Opis

Na sprzedaż Działka1000 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40821
  • Metry kw. 1076 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
235 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 52112
  • Metry kw. 5321 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
143 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 65150
  • Metry kw. 6300 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
160 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 62271
  • Metry kw. 748 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
215 000 € 268 €/m²
  • Kod obiektowy 65280
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
150 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 49099
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56827
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
200 000 € 278 €/m²
  • Kod obiektowy 65098
  • Metry kw. 719 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
150 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 63801
  • Metry kw. 809 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
170 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 56710
  • Metry kw. 6669 m²
  • Odległość do plaży 1900 m

Subskrypcja newslettera