Property 62906 photo 1
Property 62906 photo 2
Property 62906 photo 3
Property 62906 photo 4
Property 62906 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 480 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Działka768 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 460 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • Kod obiektowy 45352
  • Metry kw. 312 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
500 000 € 520 €/m²
  • Kod obiektowy 46661
  • Metry kw. 960 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
440 000 € 1600 €/m²
  • Kod obiektowy 57399
  • Metry kw. 275 m²
  • Odległość do plaży 6700 m
Sprzedaż
500 000 € 3401 €/m²
  • Kod obiektowy 6655
  • Metry kw. 147 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
640 000 € 1833 €/m²
  • Kod obiektowy 63596
  • Metry kw. 349 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 49447
  • Metry kw. 364 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
450 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 23196
  • Metry kw. 821 m²
  • Odległość do plaży 24000 m
Sprzedaż
475 000 € 229 €/m²
  • Kod obiektowy 11079
  • Metry kw. 2072 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
400 000 € 173 €/m²
  • Kod obiektowy 32656
  • Metry kw. 2305 m²
  • Odległość do plaży 24000 m
Sprzedaż
670 000 € 893 €/m²
  • Kod obiektowy 59219
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 1200 m

Subskrypcja newslettera