315 000 €
1413 €/m²
Property 62914 photo 1
Property 62914 photo 2
Property 62914 photo 3
Property 62914 photo 4
Property 62914 photo 5
Property 62914 photo 6

Details

  • Rok budowy: 1969
  • Rok remontu: 2017
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 4
  • Odległość do morza: 3600 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Usługi

  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 223 metrów kwadratów w Atenach. nieruchomość komercyjna składa się z 4 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
280 000 € 2545 €/m²
  • Kod obiektowy 10218
  • Metry kw. 110 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
265 000 € 2650 €/m²
  • Kod obiektowy 37217
  • Metry kw. 100 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
350 000 € 2046 €/m²
  • Kod obiektowy 49506
  • Metry kw. 171 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
410 000 € 3660 €/m²
  • Kod obiektowy 60569
  • Metry kw. 112 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
360 000 € 2222 €/m²
  • Kod obiektowy 60775
  • Metry kw. 162 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
400 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 45312
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
340 000 € 2741 €/m²
  • Kod obiektowy 42649
  • Metry kw. 124 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
385 000 € 360 000 € 2292 €/m²
  • Kod obiektowy 62403
  • Metry kw. 157 m²
  • Odległość do plaży 2900 m

Subskrypcja newslettera