54 000 €
39 €/m²
Property 63023 photo 1
Property 63023 photo 2

Details

Opis

Na sprzedaż Działka1373 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 500 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
78 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 65163
  • Metry kw. 702 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
60 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 37922
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 19200 m
Sprzedaż
65 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 43110
  • Metry kw. 573 m²
  • Odległość do plaży 12500 m
Sprzedaż
65 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 56832
  • Metry kw. 4125 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
65 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 18508
  • Metry kw. 980 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
50 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 65413
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56829
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 32785
  • Metry kw. 359 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
55 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 63352
  • Metry kw. 730 m²
  • Odległość do plaży 5150 m
Sprzedaż
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 52548
  • Metry kw. 2140 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera