103 000 € 92 000 €
284 €/m²
Property 63071 photo 1
Property 63071 photo 2
Property 63071 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 300 m

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka323 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 94 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 43087
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
150 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 62015
  • Metry kw. 6786 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
128 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 64004
  • Metry kw. 997 m²
  • Odległość do plaży 1670 m
Sprzedaż
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 56830
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Kod obiektowy 63071
  • Metry kw. 323 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
110 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 51904
  • Metry kw. 4017 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
110 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 52064
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
86 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 46057
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
130 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 59114
  • Metry kw. 1229 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Kod obiektowy 54330
  • Metry kw. 28752 m²
  • Odległość do plaży 7500 m

Subskrypcja newslettera