Sprzedaż - Działka 15250 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Sani powiedział:
420 000 €
27 €/m²
Property 63076 photo 1
Property 63076 photo 2
Property 63076 photo 3
Property 63076 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż Działka15250 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 500 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 173 €/m²
  • Kod obiektowy 16057
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
400 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 22655
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
500 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 22028
  • Metry kw. 6400 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
390 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 47126
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
430 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 19703
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
500 000 € 433 €/m²
  • Kod obiektowy 52646
  • Metry kw. 1154 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
500 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 6955
  • Metry kw. 18237 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
340 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 44637
  • Metry kw. 4218 m²
  • Odległość do plaży 1300 m

Subskrypcja newslettera