320 000 €
68 €/m²
Property 63110 photo 1
Property 63110 photo 2
Property 63110 photo 3
Property 63110 photo 4
Property 63110 photo 5
Property 63110 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 670 m
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż Działka4653 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 197 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 508 €/m²
  • Kod obiektowy 61232
  • Metry kw. 629 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 36755
  • Metry kw. 5889 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
280 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 38410
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
342 000 € 249 €/m²
  • Kod obiektowy 52320
  • Metry kw. 1372 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 50494
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Kod obiektowy 38798
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
340 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 44727
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
267 000 € 356 €/m²
  • Kod obiektowy 50514
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
320 000 € 477 €/m²
  • Kod obiektowy 50183
  • Metry kw. 670 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
267 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 36637
  • Metry kw. 11085 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera