Property 63174 photo 1
Property 63174 photo 2
Property 63174 photo 3
Property 63174 photo 4
Property 63174 photo 5
Property 63174 photo 6
Property 63174 photo 7
Property 63174 photo 8
Property 63174 photo 9
Property 63174 photo 10
Property 63174 photo 11
Property 63174 photo 12
Property 63174 photo 13
Property 63174 photo 14

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 18 km
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1100 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 650 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
260 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 57083
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
120 000 € 131 €/m²
  • Kod obiektowy 60117
  • Metry kw. 914 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
160 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 63229
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
110 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 62632
  • Metry kw. 980 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
150 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 57948
  • Metry kw. 2307 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
330 000 € 118 €/m²
  • Kod obiektowy 60122
  • Metry kw. 2776 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
690 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 65497
  • Metry kw. 5060 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
47 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 56820
  • Metry kw. 2053 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
850 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 62951
  • Metry kw. 4444 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
230 000 € 153 €/m²
  • Kod obiektowy 57883
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera