O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 70000 m² na Krecie
Grecja
Kreta
Prefektura Heraklion
Gazi
Rodia
299 000 €
4 €/m²
Kod obiektowy
63201
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
70000 m²
Region
Kreta
Location
Rodia (Gazi) | Prefektura Heraklion (Kreta)
Details
Odległość do morza:
3300 m
Odległość do najbliższego miasta:
19 km
Odległość od lotniska:
14 km
Opis
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
374 000 €
93 €/m²
Działka 4012 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
51459
Metry kw.
4012 m²
Odległość do plaży
2700 m
Sprzedaż
430 000 €
1699 €/m²
Działka 253 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
56671
Metry kw.
253 m²
Odległość do plaży
150 m
Sprzedaż
385 000 €
320 000 €
119 €/m²
Działka 2672 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
63428
Metry kw.
2672 m²
Odległość do plaży
360 m
Sprzedaż
320 000 €
32 €/m²
Działka 10000 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
59200
Metry kw.
10000 m²
Odległość do plaży
5000 m
Sprzedaż
240 000 €
30 €/m²
Działka 7800 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
51072
Metry kw.
7800 m²
Odległość do plaży
9000 m
Sprzedaż
300 000 €
111 €/m²
Działka 2700 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
38520
Metry kw.
2700 m²
Odległość do plaży
300 m
Sprzedaż
400 000 €
26 €/m²
Działka 15165 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
51473
Metry kw.
15165 m²
Odległość do plaży
2000 m
Sprzedaż
267 000 €
49 €/m²
Działka 5423 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
41185
Metry kw.
5423 m²
Odległość do plaży
900 m
Sprzedaż
400 000 €
72 €/m²
Działka 5500 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
50674
Metry kw.
5500 m²
Odległość do plaży
750 m
Sprzedaż
300 000 €
38 €/m²
Działka 7857 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
47178
Metry kw.
7857 m²
Odległość do plaży
990 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1