160 000 €
170 €/m²
Property 63229 photo 1
Property 63229 photo 2
Property 63229 photo 3
Property 63229 photo 4
Property 63229 photo 5
Property 63229 photo 6
Property 63229 photo 7
Property 63229 photo 8
Property 63229 photo 9
Property 63229 photo 10
Property 63229 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 3900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 40 km
  • Odległość od lotniska: 41 km

Opis

Na sprzedaż Działka940 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
140 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 50639
  • Metry kw. 2120 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
188 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 61705
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
230 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 58095
  • Metry kw. 2770 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
130 000 € 343 €/m²
  • Kod obiektowy 30887
  • Metry kw. 378 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
155 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 48281
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
160 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 36199
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
220 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 57121
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
165 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 56976
  • Metry kw. 20120 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
200 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 38650
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
170 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 46196
  • Metry kw. 4420 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera