620 000 €
289 €/m²
Property 63231 photo 1
Property 63231 photo 2
Property 63231 photo 3
Property 63231 photo 4
Property 63231 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,2
  • Odległość do morza: 4500 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka2139 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 58074
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
500 000 € 142 €/m²
  • Kod obiektowy 60961
  • Metry kw. 3520 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
610 000 € 201 €/m²
  • Kod obiektowy 57090
  • Metry kw. 3025 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
535 000 € 178 €/m²
  • Kod obiektowy 62508
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
850 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 37392
  • Metry kw. 27000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
550 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 60089
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
850 000 € 1411 €/m²
  • Kod obiektowy 56773
  • Metry kw. 602 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
870 000 € 183 €/m²
  • Kod obiektowy 63660
  • Metry kw. 4748 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
850 000 € 103 €/m²
  • Kod obiektowy 59690
  • Metry kw. 8248 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera