65 000 €
130 €/m²
Property 63247 photo 1
Property 63247 photo 2
Property 63247 photo 3
Property 63247 photo 4
Property 63247 photo 5
Property 63247 photo 6
Property 63247 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 102 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 57555
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
95 000 € 78 000 € 156 €/m²
  • Kod obiektowy 62812
  • Metry kw. 498 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 65820
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Rekomendowane Sprzedaż
85 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 61096
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Rekomendowane Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 61567
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Rekomendowane Sprzedaż
55 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 61103
  • Metry kw. 499 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 38289
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
86 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 64736
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 65155
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 68 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 60874
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 550 m

Subskrypcja newslettera