139 000 €
139 €/m²
Property 63268 photo 1
Property 63268 photo 2
Property 63268 photo 3
Property 63268 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 121 km

Opis

Na sprzedaż Działka1000 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
139 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 63268
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
160 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 41186
  • Metry kw. 4166 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
200 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 44018
  • Metry kw. 8923 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 46215
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
192 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 39609
  • Metry kw. 898 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 50255
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
199 000 € 189 €/m²
  • Kod obiektowy 65914
  • Metry kw. 1052 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
140 000 € 248 €/m²
  • Kod obiektowy 65313
  • Metry kw. 564 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
192 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 46924
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m

Subskrypcja newslettera