139 000 €
139 €/m²
Property 63269 photo 1
Property 63269 photo 2
Property 63269 photo 3
Property 63269 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 450 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka1000 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
185 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 65536
  • Metry kw. 1121 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
115 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 62016
  • Metry kw. 5343 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 39770
  • Metry kw. 3455 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 43300
  • Metry kw. 3484 m²
  • Odległość do plaży 390 m
Sprzedaż
199 000 € 189 €/m²
  • Kod obiektowy 65914
  • Metry kw. 1052 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
139 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 63269
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
160 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 62322
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
150 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40821
  • Metry kw. 1076 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
200 000 € 278 €/m²
  • Kod obiektowy 65098
  • Metry kw. 719 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
150 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 56977
  • Metry kw. 758 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera