Sprzedaż - Działka 8000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Kallithea
200 000 €
25 €/m²
Property 6327 photo 1
Property 6327 photo 2
Property 6327 photo 3
Property 6327 photo 4
Property 6327 photo 5
Property 6327 photo 6
Property 6327 photo 7
Property 6327 photo 8
Property 6327 photo 9

Details

  • Plaża: песчаный пляж
  • Odległość do morza: 1600 m
  • Odległość od lotniska: 64 km

Opis

Na sprzedaż Działka8000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 13564
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
220 000 € 196 €/m²
  • Kod obiektowy 2349
  • Metry kw. 1120 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
250 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 38369
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
200 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 65108
  • Metry kw. 5100 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
250 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 16459
  • Metry kw. 14528 m²
  • Odległość do plaży 2950 m
Sprzedaż
200 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 2366
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
165 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 5963
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
170 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 5274
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
265 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 34939
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 140 m
Sprzedaż
230 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 52622
  • Metry kw. 4344 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera