O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 36000 m² na Krecie
Grecja
Kreta
Prefektura Lasithi
Itanos powiedział:
Lagkada powiedział:
853 000 €
23 €/m²
Kod obiektowy
63290
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
36000 m²
Region
Kreta
Location
Lagkada powiedział: (Itanos powiedział:) | Prefektura Lasithi (Kreta)
Details
Odległość do morza:
1 m
Odległość do najbliższego miasta:
2 km
Odległość od lotniska:
21 km
Opis
Na sprzedaż Działka36000 metrów kwadratowych na Krecie. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
700 000 €
640 000 €
316 €/m²
Działka 2021 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
24670
Metry kw.
2021 m²
Odległość do plaży
100 m
Sprzedaż
700 000 €
78 €/m²
Działka 8926 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
40404
Metry kw.
8926 m²
Odległość do plaży
470 m
Sprzedaż
747 000 €
114 €/m²
Działka 6500 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
40405
Metry kw.
6500 m²
Odległość do plaży
175 m
Sprzedaż
1 000 000 €
43 €/m²
Działka 23000 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
28806
Metry kw.
23000 m²
Odległość do plaży
1400 m
Sprzedaż
850 000 €
153 €/m²
Działka 5547 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
35094
Metry kw.
5547 m²
Odległość do plaży
200 m
Sprzedaż
710 000 €
299 €/m²
Działka 2367 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
44207
Metry kw.
2367 m²
Odległość do plaży
97 m
Sprzedaż
800 000 €
800 €/m²
Działka 1000 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
38750
Metry kw.
1000 m²
Odległość do plaży
300 m
Sprzedaż
765 000 €
170 €/m²
Działka 4500 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
37496
Metry kw.
4500 m²
Odległość do plaży
2000 m
Sprzedaż
1 180 000 €
1 067 000 €
78 €/m²
Działka 13569 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
49742
Metry kw.
13569 m²
Odległość do plaży
1 m
Sprzedaż
1 000 000 €
11 €/m²
Działka 89000 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
34287
Metry kw.
89000 m²
Odległość do plaży
800 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1