300 000 €
24 €/m²
Property 63299 photo 1
Property 63299 photo 2
Property 63299 photo 3
Property 63299 photo 4
Property 63299 photo 5
Property 63299 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka12250 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
420 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 41761
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
385 000 € 275 €/m²
  • Kod obiektowy 19479
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
350 000 € 368 €/m²
  • Kod obiektowy 59576
  • Metry kw. 949 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
290 000 €
  • Kod obiektowy 2451
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
300 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 60736
  • Metry kw. 11258 m²
  • Odległość do plaży 5200 m
Sprzedaż
320 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 32541
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
400 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 47487
  • Metry kw. 7320 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
340 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 49633
  • Metry kw. 1612 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
375 000 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 50818
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera