650 000 €
24 €/m²
Property 63301 photo 1
Property 63301 photo 2
Property 63301 photo 3
Property 63301 photo 4
Property 63301 photo 5
Property 63301 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka26607 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
850 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 49326
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
610 000 € 201 €/m²
  • Kod obiektowy 57090
  • Metry kw. 3025 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
950 000 € 475 €/m²
  • Kod obiektowy 59693
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
690 000 € 667 €/m²
  • Kod obiektowy 57750
  • Metry kw. 1033 m²
  • Odległość do plaży 60 m
Sprzedaż
650 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 58074
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
550 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 21609
  • Metry kw. 14400 m²
  • Odległość do plaży 1350 m
Sprzedaż
800 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 61026
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
650 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 63301
  • Metry kw. 26607 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
850 000 € 1411 €/m²
  • Kod obiektowy 56773
  • Metry kw. 602 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera