150 000 €
73 €/m²
Property 63359 photo 1
Property 63359 photo 2
Property 63359 photo 3
Property 63359 photo 4
Property 63359 photo 5
Property 63359 photo 6
Property 63359 photo 7
Property 63359 photo 8
Property 63359 photo 9
Property 63359 photo 10
Property 63359 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 360 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 68 km

Opis

Na sprzedaż Działka2049 metrów kwadratowych na Krecie. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 65310
  • Metry kw. 830 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
199 000 € 189 €/m²
  • Kod obiektowy 65914
  • Metry kw. 1052 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
200 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 57163
  • Metry kw. 5687 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
215 000 € 268 €/m²
  • Kod obiektowy 65280
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
150 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 65428
  • Metry kw. 6086 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
160 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 62893
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
150 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40821
  • Metry kw. 1076 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
160 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 41186
  • Metry kw. 4166 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
175 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 56752
  • Metry kw. 5350 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
210 000 € 161 €/m²
  • Kod obiektowy 42952
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera