60 000 €
60 €/m²
Property 63360 photo 1
Property 63360 photo 2
Property 63360 photo 3
Property 63360 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 5150 m
  • Odległość od lotniska: 66 km

Opis

Na sprzedaż Działka993 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
85 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 44366
  • Metry kw. 4150 m²
  • Odległość do plaży 7200 m
Sprzedaż
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 48428
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
75 000 € 126 €/m²
  • Kod obiektowy 42072
  • Metry kw. 593 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
60 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 42779
  • Metry kw. 439 m²
  • Odległość do plaży 5700 m
Sprzedaż
86 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 62729
  • Metry kw. 2785 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Kod obiektowy 26770
  • Metry kw. 95 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
65 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 18508
  • Metry kw. 980 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
64 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 49815
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 56375
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
86 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 26289
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera