55 000 €
110 €/m²
Property 63380 photo 1
Property 63380 photo 2
Property 63380 photo 3
Property 63380 photo 4
Property 63380 photo 5
Property 63380 photo 6
Property 63380 photo 7
Property 63380 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 102 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
55 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 63380
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Rekomendowane Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 61209
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
48 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 38300
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 63379
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
64 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 44708
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 64041
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 45671
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 38290
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Rekomendowane Sprzedaż
55 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 61103
  • Metry kw. 499 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 68 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 60874
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 550 m

Subskrypcja newslettera