115 000 €
230 €/m²
Property 63385 photo 1
Property 63385 photo 2
Property 63385 photo 3
Property 63385 photo 4
Property 63385 photo 5
Property 63385 photo 6
Property 63385 photo 7
Property 63385 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 103 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 62684
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 62789
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Kod obiektowy 62680
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
160 000 € 320 €/m²
  • Kod obiektowy 62183
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Rekomendowane Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 61566
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
120 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 39120
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Rekomendowane Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 61706
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Rekomendowane Sprzedaż
95 000 € 190 €/m²
  • Kod obiektowy 61789
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 62784
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
95 000 € 190 €/m²
  • Kod obiektowy 62514
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera