Na zapytanie
Property 63387 photo 1
Property 63387 photo 2
Property 63387 photo 3
Property 63387 photo 4
Property 63387 photo 5
Property 63387 photo 6
Property 63387 photo 7
Property 63387 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość od lotniska: 110 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 15579
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Rekomendowane Sprzedaż
64 000 € 33 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 61849
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
115 000 € 230 €/m²
  • Kod obiektowy 63385
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 68 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 60874
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
140 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 53075
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 62789
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
60 000 € 59 000 € 118 €/m²
  • Kod obiektowy 62283
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 44901
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63563
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 63379
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera