1 650 000 €
3947 €/m²
Property 63527 photo 1
Property 63527 photo 2
Property 63527 photo 3
Property 63527 photo 4
Property 63527 photo 5
Property 63527 photo 6
Property 63527 photo 7
Property 63527 photo 8
Property 63527 photo 9
Property 63527 photo 10
Property 63527 photo 11
Property 63527 photo 12
Property 63527 photo 13
Property 63527 photo 14
Property 63527 photo 15
Property 63527 photo 16
Property 63527 photo 17
Property 63527 photo 18
Property 63527 photo 19
Property 63527 photo 20
Property 63527 photo 21
Property 63527 photo 22
Property 63527 photo 23
Property 63527 photo 24
Property 63527 photo 25
Property 63527 photo 26

Details

  • Rok budowy: 2002
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Type of flooring: tiles
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 418 metrów kwadratów na Attyce. Parter się z 3 sypialnie, 2 łazienek, 2 spiżarni. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 4 łazienek. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 500 000 € 2205 €/m²
  • Kod obiektowy 62096
  • Metry kw. 680 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
2 000 000 € 2450 €/m²
  • Kod obiektowy 19042
  • Metry kw. 816 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
2 200 000 € 2315 €/m²
  • Kod obiektowy 48925
  • Metry kw. 950 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 36662
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 550 000 € 4428 €/m²
  • Kod obiektowy 62163
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Kod obiektowy 41219
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 400 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 65374
  • Metry kw. 525 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera