45 000 €
4 €/m²
Property 63545 photo 1
Property 63545 photo 2
Property 63545 photo 3
Property 63545 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 3000 m

Opis

Na sprzedaż Działka11138 metrów kwadratowych na Krecie. The land is not buildable. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
50 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 37925
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 19700 m
Sprzedaż
44 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 65912
  • Metry kw. 1255 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
40 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 65486
  • Metry kw. 5664 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
48 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 34180
  • Metry kw. 438 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Kod obiektowy 32791
  • Metry kw. 359 m²
  • Odległość do plaży 520 m
Sprzedaż
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Kod obiektowy 26770
  • Metry kw. 95 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
42 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 65911
  • Metry kw. 1188 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
64 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 49815
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 5771
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
65 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 18508
  • Metry kw. 980 m²
  • Odległość do plaży 6500 m

Subskrypcja newslettera