Na zapytanie
Property 63563 photo 1
Property 63563 photo 2
Property 63563 photo 3
Property 63563 photo 4
Property 63563 photo 5
Property 63563 photo 6
Property 63563 photo 7
Property 63563 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 103 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 63379
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 38289
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 44901
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
120 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 39120
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
150 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 30937
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
43 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 65830
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 15579
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 61702
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 45671
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera