900 000 €
1192 €/m²
Property 63575 photo 1
Property 63575 photo 2
Property 63575 photo 3
Property 63575 photo 4
Property 63575 photo 5
Property 63575 photo 6
Property 63575 photo 7
Property 63575 photo 8
Property 63575 photo 9
Property 63575 photo 10

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,5
  • Odległość do morza: 380 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka755 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
895 000 € 298 €/m²
  • Kod obiektowy 6005
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
988 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 12891
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
800 000 € 772 €/m²
  • Kod obiektowy 56979
  • Metry kw. 1035 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
1 100 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 6125
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 19117
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
820 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 19321
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
810 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 37622
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
780 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 46179
  • Metry kw. 12900 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
800 000 € 615 €/m²
  • Kod obiektowy 16574
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 1250 m
Sprzedaż
750 000 €
  • Kod obiektowy 36867
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 450 m

Subskrypcja newslettera