720 000 €
685 €/m²
Property 63587 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1050 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 420 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 2279 €/m²
  • Kod obiektowy 49573
  • Metry kw. 351 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • Kod obiektowy 53284
  • Metry kw. 470 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod obiektowy 48584
  • Metry kw. 607 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
860 000 € 5477 €/m²
  • Kod obiektowy 49120
  • Metry kw. 157 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 1379 €/m²
  • Kod obiektowy 35109
  • Metry kw. 725 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
670 000 € 893 €/m²
  • Kod obiektowy 59219
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
580 000 € 2188 €/m²
  • Kod obiektowy 62036
  • Metry kw. 265 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
880 000 € 811 €/m²
  • Kod obiektowy 14448
  • Metry kw. 1085 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 5797
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
800 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 13691
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 12000 m

Subskrypcja newslettera