640 000 €
1833 €/m²
Property 63596 photo 1
Property 63596 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 2900 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż Działka349 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
890 000 € 1718 €/m²
  • Kod obiektowy 64605
  • Metry kw. 518 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
620 000 € 898 €/m²
  • Kod obiektowy 14006
  • Metry kw. 690 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
535 000 € 652 €/m²
  • Kod obiektowy 34164
  • Metry kw. 820 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
750 000 € 2279 €/m²
  • Kod obiektowy 5936
  • Metry kw. 329 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
580 000 € 2188 €/m²
  • Kod obiektowy 62036
  • Metry kw. 265 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
640 000 € 1833 €/m²
  • Kod obiektowy 63596
  • Metry kw. 349 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
540 000 € 2076 €/m²
  • Kod obiektowy 56243
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 230 m
Sprzedaż
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod obiektowy 48584
  • Metry kw. 607 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • Kod obiektowy 53284
  • Metry kw. 470 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
850 000 € 538 €/m²
  • Kod obiektowy 51120
  • Metry kw. 1577 m²
  • Odległość do plaży 14000 m

Subskrypcja newslettera