1 800 000 €
85 €/m²
Property 63741 photo 1
Property 63741 photo 2
Property 63741 photo 3
Property 63741 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1 m
  • Odległość od lotniska: 59 km

Opis

Na sprzedaż Działka21096 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 4139 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod obiektowy 49950
  • Metry kw. 5256 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
1 450 000 € 138 €/m²
  • Kod obiektowy 32273
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
2 600 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 47235
  • Metry kw. 68000 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 800 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 63741
  • Metry kw. 21096 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 32927
  • Metry kw. 13680 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 52254
  • Metry kw. 27671 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 38260
  • Metry kw. 50000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
1 700 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 30474
  • Metry kw. 29063 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
2 200 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 44015
  • Metry kw. 15503 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
2 346 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 50279
  • Metry kw. 44000 m²
  • Odległość do plaży 30 m

Subskrypcja newslettera