480 000 €
145 €/m²
Property 63742 photo 1
Property 63742 photo 2
Property 63742 photo 3
Property 63742 photo 4
Property 63742 photo 5
Property 63742 photo 6
Property 63742 photo 7
Property 63742 photo 8
Property 63742 photo 9
Property 63742 photo 10
Property 63742 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Działka3310 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 40480
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 45420
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
400 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 31308
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
400 000 € 57 €/m²
  • Kod obiektowy 49499
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
430 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 42191
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
600 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 25388
  • Metry kw. 94000 m²
  • Odległość do plaży 7700 m
Sprzedaż
650 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 51125
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
550 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 6155
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
400 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 3061
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
450 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 4068
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera