800 000 €
59 €/m²
Property 63744 photo 1
Property 63744 photo 2
Property 63744 photo 3
Property 63744 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 59 km

Opis

Na sprzedaż Działka13439 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 258 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
853 000 € 813 €/m²
  • Kod obiektowy 64552
  • Metry kw. 1048 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
1 060 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 41899
  • Metry kw. 86000 m²
  • Odległość do plaży 990 m
Sprzedaż
650 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 57279
  • Metry kw. 5159 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
853 000 € 1032 €/m²
  • Kod obiektowy 64551
  • Metry kw. 826 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
940 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37512
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
650 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 37517
  • Metry kw. 14500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
1 000 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 49157
  • Metry kw. 29981 m²
  • Odległość do plaży 1240 m
Sprzedaż
800 000 € 533 €/m²
  • Kod obiektowy 38749
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
900 000 € 421 €/m²
  • Kod obiektowy 26074
  • Metry kw. 2135 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
900 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 47192
  • Metry kw. 28045 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera