640 000 €
74 €/m²
Property 63745 photo 1
Property 63745 photo 2
Property 63745 photo 3
Property 63745 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1150 m
  • Odległość od lotniska: 59 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka8608 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 258 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 32800
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
587 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 25605
  • Metry kw. 106846 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 63904
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
650 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 37517
  • Metry kw. 14500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
612 000 € 306 €/m²
  • Kod obiektowy 38961
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
800 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 63744
  • Metry kw. 13439 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 63073
  • Metry kw. 16658 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
750 000 € 375 €/m²
  • Kod obiektowy 38096
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
800 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 38769
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
860 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 20324
  • Metry kw. 13200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera