1 000 000 €
1250 €/m²
Property 63752 photo 1
Property 63752 photo 2
Property 63752 photo 3
Property 63752 photo 4
Property 63752 photo 5
Property 63752 photo 6
Property 63752 photo 7
Property 63752 photo 8
Property 63752 photo 9
Property 63752 photo 10
Property 63752 photo 11
Property 63752 photo 12
Property 63752 photo 13

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1900
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 13
  • System ogrzewania: diesel
  • Odległość do morza: 250 m

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 300 000 € 5200 €/m²
  • Kod obiektowy 61059
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
1 200 000 € 2970 €/m²
  • Kod obiektowy 60633
  • Metry kw. 404 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 000 000 € 1250 €/m²
  • Kod obiektowy 63752
  • Metry kw. 800 m²
  • Rooms 13
Sprzedaż
1 290 000 € 2303 €/m²
  • Kod obiektowy 3757
  • Metry kw. 560 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
900 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 63723
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 16
Sprzedaż
1 400 000 € 2910 €/m²
  • Kod obiektowy 60948
  • Metry kw. 481 m²
  • Rooms 17
Sprzedaż
900 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 38495
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 14

Subskrypcja newslettera