150 000 €
185 €/m²
Property 63801 photo 1
Property 63801 photo 2
Property 63801 photo 3
Property 63801 photo 4
Property 63801 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 38 km

Opis

Na sprzedaż Działka809 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: studnia, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 100 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 41186
  • Metry kw. 4166 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65418
  • Metry kw. 4098 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
150 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 64037
  • Metry kw. 5088 m²
  • Odległość do plaży 352 m
Sprzedaż
185 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 65536
  • Metry kw. 1121 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
190 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 65447
  • Metry kw. 1022 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
214 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 50338
  • Metry kw. 4423 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
128 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 64004
  • Metry kw. 997 m²
  • Odległość do plaży 1670 m
Sprzedaż
192 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 44358
  • Metry kw. 1055 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
140 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 42793
  • Metry kw. 19700 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
160 000 € 465 €/m²
  • Kod obiektowy 61490
  • Metry kw. 344 m²
  • Odległość do plaży 600 m

Subskrypcja newslettera