65 000 €
464 €/m²
Property 63807 photo 1
Property 63807 photo 2
Property 63807 photo 3
Property 63807 photo 4
Property 63807 photo 5
Property 63807 photo 6
Property 63807 photo 7
Property 63807 photo 8
Property 63807 photo 9
Property 63807 photo 10
Property 63807 photo 11
Property 63807 photo 12
Property 63807 photo 13
Property 63807 photo 14
Property 63807 photo 15
Property 63807 photo 16
Property 63807 photo 17
Property 63807 photo 18
Property 63807 photo 19
Property 63807 photo 20
Property 63807 photo 21
Property 63807 photo 22
Property 63807 photo 23
Property 63807 photo 24
Property 63807 photo 25
Property 63807 photo 26
Property 63807 photo 27
Property 63807 photo 28

Details

  • Rok budowy: 1940
  • Liczba pokoi: 5
  • Warunek: Stary budynek
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 6700 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 26 km
  • Odległość od lotniska: 28 km

Sprzedaż
55 000 € 1375 €/m²
  • Kod obiektowy 51485
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
70 000 € 482 €/m²
  • Kod obiektowy 64849
  • Metry kw. 145 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
65 000 € 546 €/m²
  • Kod obiektowy 63956
  • Metry kw. 119 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
90 000 € 900 €/m²
  • Kod obiektowy 46094
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
80 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 58148
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
60 000 € 750 €/m²
  • Kod obiektowy 64907
  • Metry kw. 80 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
65 000 € 1226 €/m²
  • Kod obiektowy 48448
  • Metry kw. 53 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
80 000 € 661 €/m²
  • Kod obiektowy 62426
  • Metry kw. 121 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
65 000 € 464 €/m²
  • Kod obiektowy 63807
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
95 000 € 1117 €/m²
  • Kod obiektowy 65074
  • Metry kw. 85 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera