80 000 €
16 €/m²
Property 63900 photo 1
Property 63900 photo 2
Property 63900 photo 3
Property 63900 photo 4
Property 63900 photo 5
Property 63900 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 1 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka5000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 180 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57162
  • Metry kw. 1471 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
75 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 59115
  • Metry kw. 805 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 56830
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
107 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 45854
  • Metry kw. 5071 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
85 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 46630
  • Metry kw. 2800 m²
  • Odległość do plaży 14400 m
Sprzedaż
80 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 35883
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 42244
  • Metry kw. 272 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
93 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 36799
  • Metry kw. 1229 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 56375
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
70 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 42792
  • Metry kw. 9519 m²
  • Odległość do plaży 5600 m

Subskrypcja newslettera