Sprzedaż - Działka 24000 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Heraklion Mallia Malia
747 000 € 640 000 €
26 €/m²
Property 63904 photo 1
Property 63904 photo 2
Property 63904 photo 3
Property 63904 photo 4
Property 63904 photo 5
Property 63904 photo 6
Property 63904 photo 7
Property 63904 photo 8
Property 63904 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 450 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka24000 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 5500 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
765 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 37496
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod obiektowy 65575
  • Metry kw. 299 m²
  • Odległość do plaży 130 m
Sprzedaż
860 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 47506
  • Metry kw. 21000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
1 096 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 51472
  • Metry kw. 12735 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
700 000 € 127 €/m²
  • Kod obiektowy 33666
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Kod obiektowy 24670
  • Metry kw. 2021 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
750 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 38075
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
640 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 57571
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
750 000 € 375 €/m²
  • Kod obiektowy 38096
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
1 070 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 59201
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera