170 000 €
20 €/m²
Property 63969 photo 1
Property 63969 photo 2
Property 63969 photo 3
Property 63969 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 2600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 9 km
  • Odległość od lotniska: 8 km

Opis

Na sprzedaż Działka8350 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 66060
  • Metry kw. 2130 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
160 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 47301
  • Metry kw. 4188 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
230 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 58095
  • Metry kw. 2770 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
162 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 40717
  • Metry kw. 3660 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
140 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57953
  • Metry kw. 2078 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
210 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 35065
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
170 000 € 161 €/m²
  • Kod obiektowy 31738
  • Metry kw. 1054 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
250 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 47381
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
160 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 42863
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
140 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 36520
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera