905 000 €
4525 €/m²
Property 63973 photo 1
Property 63973 photo 2
Property 63973 photo 3
Property 63973 photo 4
Property 63973 photo 5
Property 63973 photo 6
Property 63973 photo 7
Property 63973 photo 8
Property 63973 photo 9
Property 63973 photo 10
Property 63973 photo 11
Property 63973 photo 12
Property 63973 photo 13
Property 63973 photo 14
Property 63973 photo 15
Property 63973 photo 16
Property 63973 photo 17
Property 63973 photo 18
Property 63973 photo 19
Property 63973 photo 20
Property 63973 photo 21
Property 63973 photo 22
Property 63973 photo 23
Property 63973 photo 24
Property 63973 photo 25
Property 63973 photo 26

Details

  • Rok budowy: 2003
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Type of flooring: marble/wood/tiles
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 200 metrów kwadratów na Attyce. Parter się z salon, jedna kuchnia. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 200 000 € 3108 €/m²
  • Kod obiektowy 24980
  • Metry kw. 386 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
1 000 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 19908
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
800 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 63604
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 320 000 € 6285 €/m²
  • Kod obiektowy 30238
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Kod obiektowy 23301
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 100 000 € 4400 €/m²
  • Kod obiektowy 18361
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 300 000 € 3939 €/m²
  • Kod obiektowy 12211
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
905 000 € 4525 €/m²
  • Kod obiektowy 63973
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
830 000 € 4068 €/m²
  • Kod obiektowy 64733
  • Metry kw. 204 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera