150 000 €
867 €/m²
Property 64003 photo 1
Property 64003 photo 2
Property 64003 photo 3
Property 64003 photo 4
Property 64003 photo 5
Property 64003 photo 6

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,2
  • Odległość do morza: 23000 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka173 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, studnia, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 207 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 6050
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
140 000 € 673 €/m²
  • Kod obiektowy 35693
  • Metry kw. 208 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
180 000 € 165 000 € 1320 €/m²
  • Kod obiektowy 38611
  • Metry kw. 125 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
180 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 32732
  • Metry kw. 1434 m²
  • Odległość do plaży 11700 m
Sprzedaż
150 000 € 867 €/m²
  • Kod obiektowy 64003
  • Metry kw. 173 m²
  • Odległość do plaży 23000 m
Sprzedaż
205 000 € 836 €/m²
  • Kod obiektowy 10549
  • Metry kw. 245 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • Kod obiektowy 56853
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
130 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 62872
  • Metry kw. 1240 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
130 000 € 325 €/m²
  • Kod obiektowy 49616
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
150 000 € 681 €/m²
  • Kod obiektowy 49885
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera