128 000 €
128 €/m²
Property 64004 photo 1
Property 64004 photo 2
Property 64004 photo 3
Property 64004 photo 4
Property 64004 photo 5
Property 64004 photo 6
Property 64004 photo 7
Property 64004 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1670 m
  • Odległość od lotniska: 70 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka997 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
106 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 45661
  • Metry kw. 662 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
180 000 € 243 €/m²
  • Kod obiektowy 44617
  • Metry kw. 740 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
110 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 44087
  • Metry kw. 1541 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
150 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 62015
  • Metry kw. 6786 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
160 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 62271
  • Metry kw. 748 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Wyłączny Sprzedaż
150 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63957
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
120 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 63847
  • Metry kw. 2922 m²
  • Odległość do plaży 740 m
Sprzedaż
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 54416
  • Metry kw. 1658 m²
  • Odległość do plaży 580 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 52550
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
140 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 42793
  • Metry kw. 19700 m²
  • Odległość do plaży 5600 m

Subskrypcja newslettera