52 000 €
104 €/m²
Property 64018 photo 1
Property 64018 photo 2
Property 64018 photo 3
Property 64018 photo 4
Property 64018 photo 5
Property 64018 photo 6
Property 64018 photo 7
Property 64018 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 2700 m
  • Odległość od lotniska: 144 km

Opis

Na sprzedaż Działka499 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 57555
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 68 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 60874
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
45 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 15211
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 45671
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 63379
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Rekomendowane Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 61567
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 63247
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Rekomendowane Sprzedaż
55 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 61103
  • Metry kw. 499 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
60 000 € 59 000 € 118 €/m²
  • Kod obiektowy 62283
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
53 100 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 37713
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera