150 000 €
34 €/m²
Property 64036 photo 1
Property 64036 photo 2
Property 64036 photo 3
Property 64036 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 352 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 70 km

Opis

Na sprzedaż Działka4290 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
128 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 42231
  • Metry kw. 1034 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
160 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 62893
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
160 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 65747
  • Metry kw. 51985 m²
  • Odległość do plaży 23000 m
Sprzedaż
200 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 51006
  • Metry kw. 5600 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
150 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 65125
  • Metry kw. 2710 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
140 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 65485
  • Metry kw. 1060 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 50298
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
139 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 63269
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
220 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 60862
  • Metry kw. 5844 m²
  • Odległość do plaży 740 m
Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65418
  • Metry kw. 4098 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera