150 000 €
29 €/m²
Property 64037 photo 1
Property 64037 photo 2
Property 64037 photo 3
Property 64037 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 352 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 70 km

Opis

Na sprzedaż Działka5088 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40821
  • Metry kw. 1076 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
160 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 41186
  • Metry kw. 4166 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56827
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
140 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 65485
  • Metry kw. 1060 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Wyłączny Sprzedaż
150 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63957
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 52550
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
160 000 € 677 €/m²
  • Kod obiektowy 56709
  • Metry kw. 236 m²
  • Odległość do plaży 338 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 43300
  • Metry kw. 3484 m²
  • Odległość do plaży 390 m
Sprzedaż
200 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 51006
  • Metry kw. 5600 m²
  • Odległość do plaży 480 m

Subskrypcja newslettera