70 000 €
13 €/m²
Property 64068 photo 1
Property 64068 photo 2
Property 64068 photo 3
Property 64068 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 22000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż Działka5172 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
90 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 40123
  • Metry kw. 6705 m²
  • Odległość do plaży 7300 m
Sprzedaż
65 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 56832
  • Metry kw. 4125 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
69 900 € 224 €/m²
  • Kod obiektowy 63410
  • Metry kw. 312 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
100 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 29508
  • Metry kw. 2240 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
68 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 52386
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
86 000 € 192 €/m²
  • Kod obiektowy 50218
  • Metry kw. 447 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
60 000 € 576 €/m²
  • Kod obiektowy 43131
  • Metry kw. 104 m²
  • Odległość do plaży 49 m
Sprzedaż
80 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 44724
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Rekomendowane Sprzedaż
60 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 62188
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
100 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 51868
  • Metry kw. 1525 m²
  • Odległość do plaży 14100 m

Subskrypcja newslettera