300 000 €
197 €/m²
Property 64069 photo 1
Property 64069 photo 2
Property 64069 photo 3
Property 64069 photo 4
Property 64069 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,12
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 8 km

Opis

Na sprzedaż Działka1516 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 900 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 38520
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
374 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 59642
  • Metry kw. 9039 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
280 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 38410
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
350 000 € 1023 €/m²
  • Kod obiektowy 59194
  • Metry kw. 342 m²
  • Odległość do plaży 357 m
Sprzedaż
299 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 64922
  • Metry kw. 6095 m²
  • Odległość do plaży 527 m
Sprzedaż
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 56612
  • Metry kw. 6350 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
270 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 50667
  • Metry kw. 4805 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 64871
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
267 000 € 356 €/m²
  • Kod obiektowy 50514
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
300 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 49100
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 350 m

Subskrypcja newslettera