135 000 €
122 €/m²
Property 64218 photo 1
Property 64218 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Działka1102 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 440 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 30693
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 173000 m
Sprzedaż
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • Kod obiektowy 5428
  • Metry kw. 780 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
130 000 € 144 €/m²
  • Kod obiektowy 26119
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
200 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 32210
  • Metry kw. 2472 m²
  • Odległość do plaży 6800 m
Sprzedaż
135 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 64218
  • Metry kw. 1102 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
195 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 13003
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • Kod obiektowy 13028
  • Metry kw. 455 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
200 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 14832
  • Metry kw. 8800 m²
  • Odległość do plaży 116 m
Sprzedaż
150 000 € 243 €/m²
  • Kod obiektowy 34517
  • Metry kw. 617 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
160 000 € 223 €/m²
  • Kod obiektowy 30244
  • Metry kw. 715 m²
  • Odległość do plaży 2100 m

Subskrypcja newslettera