2 953 000 €
30 €/m²
Property 64250 photo 1
Property 64250 photo 2
Property 64250 photo 3
Property 64250 photo 4
Property 64250 photo 5
Property 64250 photo 6
Property 64250 photo 7
Property 64250 photo 8
Property 64250 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 46 km

Usługi

  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż Działka96000 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 14000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
4 000 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 9412
  • Metry kw. 39030 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
2 670 000 € 494 €/m²
  • Kod obiektowy 41749
  • Metry kw. 5400 m²
  • Odległość do plaży 370 m
Sprzedaż
2 953 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 64250
  • Metry kw. 96000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
2 830 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 36085
  • Metry kw. 19017 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Kod obiektowy 29228
  • Metry kw. 2070 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
3 300 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 30725
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
4 000 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 33298
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 38747
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 43580
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 18 m
Sprzedaż
2 935 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 64251
  • Metry kw. 100000 m²
  • Odległość do plaży 900 m

Subskrypcja newslettera