2 935 000 €
29 €/m²
Property 64251 photo 1
Property 64251 photo 2
Property 64251 photo 3
Property 64251 photo 4
Property 64251 photo 5
Property 64251 photo 6
Property 64251 photo 7
Property 64251 photo 8
Property 64251 photo 9
Property 64251 photo 10
Property 64251 photo 11
Property 64251 photo 12

Details

  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 46 km

Usługi

  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż Działka100000 metrów kwadratowych na Krecie. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 600 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 47235
  • Metry kw. 68000 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
4 000 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 9412
  • Metry kw. 39030 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
2 500 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 48899
  • Metry kw. 391200 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
3 750 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 57935
  • Metry kw. 40453 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
2 953 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 64250
  • Metry kw. 96000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
2 670 000 € 494 €/m²
  • Kod obiektowy 41749
  • Metry kw. 5400 m²
  • Odległość do plaży 370 m
Sprzedaż
3 000 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 33304
  • Metry kw. 40000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
3 300 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 31004
  • Metry kw. 28800 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 50803
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 42922
  • Metry kw. 2129 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera